O projektu a o mně.

Jmenuji se Jirka, je mi 49 roků. Vyrůstal v křesťanské rodině, v Boha věřím, mohl bych říci, od dětství, avšak velmi zvláštní dotyk Ducha Svatého a obnovu, jsem prožil, až po základní vojenské službě. Hrát trošičku na kytaru, jsem začal, přibližně ve 27 letech, potom jsem hudbu, z rodinných důvodů a z nedostatku času, odložil. Nyní, asi pátý rok, intenzivněji cvičím a při hraní starších křesťanských chval, mi začaly přicházet nové písně a nápady, které jsem zaznamenal.

Jelikož si myslím, že jsou to pěkné písně nebo také i písně dané od Boha, tak bych chtěl natočit CD a pořádat i koncerty. Hledám proto, v současné době, především hudebníky a zpěváky, kteří by mi, s těmito písněmi a projektem, pomohli. Pokud zpíváte anebo hrajete na nějaký nástroj, nebo pokud i cítíte povolání od Boha, ke chvále, tak mi napište na e-mail, uvedený v kontaktu a budete se moci, též připojit.

Některé z těchto písní, jsou evangelizačně zaměřené a některé potom mohou oslovit mladší, ale také i starší generaci. Později bychom mohli natočit, také krátký klip, k těmto písním, o křesťanské víře. Pokud Vás, tento záměr a písně oslovují a chtěli byste se i jinak připojit anebo záměr podpořit, tak mi, prosím, také napište na e-mail, uvedený v kontaktu.


Pán Bůh Vám žehnej

Jiří Pejchal